SEM
Urządzenia elektroniczne

Projektujemy, produkujemy, wdrażamy

MIERNIKI I WYŚWIETLACZEMIERNIKI i WYŚWIETLACZE TABLICOWE

Produkujemy seryjnie tablicowe mierniki programowalne  LIN260, DIG260, LIN200. Z wejściem procesowym, wyjściami przekaźnikowymi, wyjściem analogowym i komunikacją RS485.

Najpopularniejszy typ LIN260 − precyzyjny miernik z bargrafem − produkujemy od wielu lat. Sprzedaliśmy niemal 10 000 egzemplarzy.

Wyświetlacze tablicowe różnej wielkości, z wejściami analogowymi, interfejsami szeregowymi, liczniki i timery. Oferujemy wyświetlacze typu bargraf LIN31, LIN51.


WYŚWIETLACZE PRZEMYSŁOWE

Naszą specjalnością są przemysłowe wyświetlacze wielkogabarytowe, cyfrowe i tekstowe. Rozmaite rozmiary, od niewielkich. stosowanych do maszyn i urządzeń, po duże wyświetlacze obiektowe i zewnętrzne.


WYŚWIETLACZE CYFROWE

Nasze wyświetlacze przemysłowe LDN współpracują z dowolną aparaturą pomiarową i sterującą oraz systemami informatycznymi. Do wyboru gama wejść sterujących i interfejsów:
- wejścia analogowe
- wejścia licznikowe
- interfejsy szeregowe
- Ethernet.
Dla komunikacji cyfrowej dostępne są protokoły ASCII, Modbus RTU i Modbus TCP.
Stosujemy − zależnie od warunków pracy − obudowy z poliwęglanu, aluminium i stali kwasoodpornej ze stopniem ochrony IP-40/54/65.

   
WYŚWIETLACZE TEKSTOWE

Wyświetlacze tekstowe mogą odbierać dane w formacie ASCII przez standardowe interfejsy szeregowe. Seria LDA to wyświetlacze o wysokości 60 lub 100mm w formacie 5x8 pikseli. Rodzina LD120 może wyświetlać znaki w formacie 5x7 oraz 9x16 pikseli w 3 kolorach.
EKRANY LED SWOBODNIE PROGRAMOWALNE

Oferujemy trzykolorowe ekrany LED w wykonaniu przemysłowym o rozdzielczości do 256x64 pikseli, przy wymiarach 1950x488mm. Mogą być na nich wyświetlane znaki o wysokości 50 lub 120mm, czytelne nawet z odległości 50 metrów.