SEM

ul. Botaniczna 68A, 04-543 Warszawa
tel/fax: (+48) 22 825 88 52, 22 825 84 51
www.sem.pl, sem@sem.pl


testowanie mierników testowanie mierników projektowanie-pomiar zakłóceń

Nasza firma, założona w 1993 r. oferuje unikalne urządzenia elektroniczne na potrzeby przemysłu. Produkujemy seryjnie wskaźniki i mierniki przemysłowe oraz całą gamę wyświetlaczy pomiarowych i informacyjnych. Naszą specjalnością są wyświetlacze wielkoformatowe LED. Oferujemy też tablice informacyjne projektowane indywidualnie.
Opracowane przez nas mierniki tablicowe z odczytem cyfrowym i linijką diodową LIN-260 oraz wskaźniki LIN-31 stały się bardzo popularne w kraju, a w ostatnich latach są również eksportowane.
Wszystkie konstrukcje powstają w naszej firmie. Dysponujemy kadrą i aparaturą niezbędną do prac rozwojowych w zakresie układów analogowych i cyfrowych. Modyfikujemy często nasze urządzenia dostosowując je do zmieniających się potrzeb. Badamy na własnym sprzęcie bezpieczeństwo, kompatybilność elektromagnetyczną i trwałość produkowanych urządzeń osiągając dzięki temu dobrą niezawodność.
Naszymi odbiorcami są przede wszystkim integratorzy systemów automatyki i pomiarów. Wiele urządzeń dostarczamy bezpośrednio odbiorcom z branży przemysłowej. Mierniki, wyświetlacze i tablice informacyjne pracują w zakładach przemysłowych, kopalniach, stacjach wodociągowych i obiektach użyteczności publicznej.

STRONA GŁÓWNA